Uluslararası Ödül Alan İlk Firma

TEMSİLCİLİKLER

Anasayfa » Kurumsal

LVH TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ

Tarih: LVH firması 1982 yılında kuruldu. Firma aslında bir alüminyum kaplama şirketinin bir yan kuruluşu idi. Fakat yönetim 1991 yılında işi devraldığından bu yana bir özel sektöre ait bağımsız bir şirkettir. Firmanın ana faaliyet alanı daima tasarımı yapılmış ve uzmanlaşmış Electropaint ürünler ve üretim süreçleridir. Teknoloji: Electropainting – Ayrıca E-kaplama, Elektroforetik boyama ve Electrocoating olarak bilinen – uygulanarak boya veya elektrik enerjisi kullanılarak çeşitli metallerin üzerine “lak” tipi kaplama yöntemidir.

Karakteristik karmaşık şekiller üzerinde kontrollü ve tutarlı kaplama kalınlığı verme yeteneğidir. Başlıca kullanım alanları içersinde otomobil için korozyon önleyici astar boya katman uygulamaları bulunmaktadır. Ama aynı zamanda altı metre uzunluğunda alüminyum profiller, mücevher küçük parçalar arasında değişen diğer tüketici öğeler üzerinde kaplamalar ve uygulamalar vardır.

 Aktiviteler:

Yönetim ve LVH personeli 1972 yılından beri Electropaint teknolojinin her alanında yer almış. Bu sürekli genişlemektedir pazar sektör deneyimi eşsiz bir mağaza ile LVH sağlar.

Firmanın uygulamaları şunlardır:

• Mimari alüminyum için
• Yüksek performanslı sistemler.
• Banyo ve mutfak armatürleri ve diğer elektrikli ev aletleri, kapı, pencere ve elektrik donanımı için
• Dekoratif koruyucu kaplamalar.
• Otomotiv küçük parçalar için.
• Koruyucu ve fonksiyonel kaplamalar.
• Uzman koleksiyon parçalarının saklanması için.

Sürekli araştırma ve geliştirme pazar sektördeki liderliğini koruyor. Şu anda LVH nanokompozitler dayalı en gelişmiş “sert kaplama” Electropaint sistemi var. Bu ürün “ZETACLAD” dizi kaplı donanım öğeleri için dayanıklılık yeni standartları belirliyor. Ayrıca LVH gelişmiş UV kürleme gelişmekte olan UV ışığı LED teknolojisi çok düşük enerji kullanarak işler. Tedarik ve dağıtım: Tüm ürünlerimiz İngiltere’de Birmingham yakınlarındaki Coleshill fabrikamızda ISO9000 usullere göre üretilmektedir. Ürün satışları teknik yetkili distribütörleri aracılığıyla dünya çapında desteklenmiştir.

Web site : https://www.lvh-coatings.com/