Uluslararası Ödül Alan İlk Firma

KURUMSAL

Anasayfa

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılından beri tecrübeli kadrosu ve eğitimli teknik destek birimiyle bir bütün olarak yüzey işlem sektörüne hizmet vermektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız elektrolitik kaplama kimyasalları,elektroforetik lak ( akımlı vernik ) ve muhtelif yüzey kaplama kimyasallarının satışını yapmaktadır. LVH Coatings ve Nyrstar gibi önemli firmaların Türkiye`deki yetkili tek bayisi olarak hizmet vermektedir. Müşterilerimize sürekliliği olan bir kalitede, samimi ve disiplinle çalışanlarımızla başırılı bir teknik destek sunmaktan dolayı onurluyuz.

Vizyonumuz

Yüksek kaliteli yüzey işlem kimyasallarını ve çeşitli kaplama proseslerini en son teknolojiyi takip ederek, kaliteden ödün vermeden müşteri istek ve beklentilerini karşılayarak, çevreye duyarlı mühendislik hizmeti sunmak.

Hedefimiz

Hizmet kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektördeki pozisyonunu güçlendirerek dünya çapında rekabet gücüne sahip bir yüzey işlem servis merkezi olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, 5 yıl içersinde Mena region ve Türkiye’de müşteri ağını genişletmek, Ar-ge çalışmalarına ağırlık verip, sunulan ürünlerin %50 oranında know-how’ına sahip olmak